загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сьогодні вирішиться доля тернопільських пільговиків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

“Чи мають пенсіонери та інваліди третьої групи платити за проїзд в автобусі?” – з таким питанням за вчорашній день на довідку міськради 1508 зателефонувало більше півсотні тернополян. У міськраді пояснюють, перевізники самовільно ввели зміни у проїзд пільговиків. Влада міста не приймала жодного подібного рішення.

 

У понеділок відбулась нарада, на якій чиновники і перевізники домовились: нічого змінювати не будуть, доки не вислухають думку громадськості. Відбудуться громадські слухання у середу, 7 травня, в Українському домі “Перемога” о 16 годині. До винесення рішення перевезення пільговиків залишається без змін: 6 людей одночасно усіх категорій, як і раніше.

Перевізники Тернополя з 5 травня ввели нові правила для пільговиків. Безкоштовно і без обмежень можуть користуватися маршрутними автобусами лише сім пільгових категорій. Наприклад, пенсіонери, інваліди 3 групи до цього переліку не входять. У міськраді кажуть, підприємці наводять як аргумент суттєве здорожчання пального і запчастин. З іншого боку через високі ціни складним є економічне становище і тернополян. Аби вирішити цю ситуацію, міський голова запрошує городян на обговорення.

- Це рішення не повинне бути одноосібним. Це рішення є складним. Ми завтра проводимо в 16 годині громадські слухання, куди я запрошую людей, щоби вони дали пропозиції, як вони це бачать. Я категорично проти різкого підвищення ціни. Я зроблю все, щоби цього не допустити. Крім того у мене є своя думка, ми не можемо дозволити, щоб люди, які є найменш соціально захищені, пенсіонери, щоб за їхній рахунок робити бізнес, – вважає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Рішення, яке прийматиме міська рада, залежить від громадських слухань.

- Тернополяни мають поставитися із розумінням, щоб ми всі разом допомогли нашим найменш соціально захищеним категоріям населення їздити так, як раніше, безкоштовно, або, можливо, якийсь компромісний варіант, якась мінімальна плата, яка буде відрізнятися від стандартної плати. У будь-якому випадку це рішення завтра має прийняти громада. А враховуючи громадські слухання, ми будемо думати, яке рішення далі приймати, – каже Сергій Надал.

До списку новин