загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На материкову Україну з Криму переїхало 8 тисяч громадян

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На материкову частину України вже переїхало майже 8 тис. кримчан. Про це зазначила Міністр соціальної політики Людмила Денісова, виступаючи на брифінгу в Будинку Уряду 6 травня.

Міністр також поінформувала, що на сьогодні з Кримської автономії, не враховуючи військовослужбовців, вже переїхало 7 723 переселенця. Крім того, 1862 з них – пенсіонери, які вже отримали за місцем їхнього тимчасового проживання свої пенсії за квітень. Вона додала, що так само планується здійснити виплати і за травень.

“Найбільша кількість кримчан – 2111 осіб – перебуває в місті Києві. Водночас, є багато тих, хто ще не зареєструвався. Але й таким громадянам будуть надані відповідні консультації та допомога”, – наголосила Людмила Денісова.

Рім того, глава Мінсоцполітики  повідомила, що вже розпочато фінансування державних соціальних допомог, зокрема, малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства. За її словами, вже профінансовано перший транш такої допомоги (це 3,3 млрд. грн.), виплату яких планується завершити до 15 травня.

“Також зменшилася заборгованість по виплатах фондів соцстрахування. На сьогодні вона становить трохи більше 600 млн. грн. Думаю, до кінця травня нам вдасться забезпечити погашення цих боргів по виплатах”, – підкреслила Людмила Денісова.

До списку новин