загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сьогодні – Міжнародний день Червоного хреста

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

8 травня 2014 року, в день народження засновника Червоного Хреста  швейцарця Анрі Дюнана, відзначається Міжнародний день Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

У 1863 р. за ініціативи Анрі Дюнана вперше стали створюватися групи добровольців, які надавали допомогу пораненим на полях битв.

Офіційно назву Міжнародний Червоний Хрест було затверджено в 1928 р. на 13-й міжнародній конференції в Гаазі. У жовтні 1986 р. було затверджено нову назву організації — Міжнародний рух Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

Сьогодні Червоний Хрест працює у 176 країнах світу. Основні принципи діяльності руху — гуманність, неупередженість, нейтральність, незалежність, добровільність, єдність, універсальність.

За словами голови обласного товариства Червоного Хреста Львівщини Валентина Моісеєнка: «Україна єдина з країн колишнього Радянського Союзу, де національне Товариства Червоного Хреста успішно здійснює потужну програму  медико-соціальної підтримки незахищених верств населення. Щорічно патронажна служба Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста надає допомогу майже 19 000 осіб –  це інваліди, ветерани праці, інваліди з дитинства, постраждалі внаслідок надзвичайних ситуацій».

Бути поруч з людьми, які належать до найуразливіших верств населення, знати їхні конкретні потреби і всіляко допомагати, намагаючись покращити якість життя незахищених верств населення – головне покликання Товариство Червоного Хреста України. Адже справжнє милосердя – це передусім конкретні дії.

Контактний телефони для отримання додаткової інформації:

297-08-60 голова обласного товариства Червоного Хреста Львівщини Валентин Моісеєнко

Прес-служба Департаменту охорони здоров’я ЛОДА

До списку новин