загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Більше половини українців готові жити з економічними труднощами - соціологічне опитування

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

52% українців готові жити з економічними труднощами, якщо це призведе до покращення їхнього життя в майбутньому.  Про це свідчать результати соціологічного дослідження Соціологічної групи "Рейтинг", повідомляє УНІАН. Згідно з результатами дослідження, більше половини опитаних - 52% - однозначно або скоріше готові жити з певними економічними труднощами сьогодні, якщо це призведе до покращення їхнього життя в майбутньому, 42% скоріше не готові до цього, 7% - не визначилися. При цьому кількість тих, хто готовий миритися з тимчасовими труднощами збільшилася на 12% у порівнянні з березнем, водночас зменшилась кількість тих, хто не готовий до економічних негараздів. 

Найбільш "терплячими" до економічних проблем виявилися мешканці заходу - 84%, півночі - 72% і центру - 56%. Не готові до таких труднощів, в основному, на Донбасі і півдні країни. Дослідження проведене соціологічною службою "Рейтинг" 25-30 квітня 2014 року серед населення України віком від 18 років, вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення, вибіркова сукупність 2 000 респондентів, похибка репрезентативності дослідження становить не більше 2,2%.

До списку новин