загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Лукашенко задумався про пенсію: Я вже напрацювався

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент Білорусі мріє про спокійну старість у колі рідних і близьких

Олександр Лукашенко поділився своїми думками щодо того, яким хотів би бачити свого наступника на посту президента Білорусі.

У першу чергу глава держави наголосив: важливо, щоб новий президент республіки продовжив його справу.

«Я б дуже хотів, щоб після мене прийшов людина, яка не руйнуватиме і обпльовувати все те, що ми з вами створили. Якщо хтось на це готовий - я буду тільки радий, якщо така людина з'явиться, тому що я не вічний. Рано чи пізно доведеться йти», - сказав він.

Лукашенко також зізнався, що подумує про те, щоб піти на пенсію, коли з'явиться гідний наступник, і більше часу проводити з сім'єю.

«Якщо за мене не проголосують, я не ображуся. Я вже напрацювався так на цій посаді, що нормальний б чоловік сказав: слухай, треба вже якось і для себе пожити, для дітей, якось відволіктися, щоб вранці прокинутися з вільною головою і не думати про ті проблеми, які перед тобою стоять», - додав він

До списку новин