загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Прибиральниці аптек права на пенсію за вислугу років не мають

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

ЗапитанняЖінка протягом 27 років працювала прибиральницею в аптеці. Чи може вона вийти на пенсію за вислугу років?

ВідповідьЗгідно зі ст. 26 Закону про пенсійне страхування особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років та за наявності страхового стажу не менше 15 років. До досягнення 60-річного віку право на пенсію за віком мають жінки 1961 р. народження і старші після досягнення ними відповідного віку.

Переліком № 909 передбачено, що право на пенсію за вислугу років (незалежно від віку, за наявності спеціального стажу роботи на посадах і в закладах не менше 25 років) мають, зокрема, провізори, фармацевти (незалежно від найменування посад), лаборанти, які працюють в аптеках, аптечних кіосках, аптечних магазинах, контрольно-аналітичних лабораторіях. Прибиральниці аптек права на пенсію за вислугу років не мають.

До списку новин