загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Турчинов: «референдум» на Сході – фарс без юридичних наслідків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Фарс, який терористи називають референдумом, не буде мати жодних юридичних наслідків, окрім кримінальної відповідальності його організаторів. Про це заявив виконувача обов‘язків  президента, голова Верховної Ради Олександр Турчинов.

«Той фарс, який терористи з сепаратистами називають референдумом, є нічим іншим, як пропагандистським прикриттям вбивств, викрадень людей, насилля та інших важких злочинів», – сказав Турчинов.

За словами Турчинова, ці руйнівні для економіки Донецької та Луганської областей процеси, що реально загрожують життю та добробуту громадян, «інспіровані керівництвом Російської Федерації, мета якого – повна дестабілізація ситуації в Україні, зрив президентських виборів та повалення української влади».

«Цей пропагандистський фарс не буде мати жодних юридичних наслідків, окрім кримінальної відповідальності його організаторів», – зазначив Турчинов і додав, що руйнівні для економіки Донецької та Луганської областей процеси, що реально загрожують життю та добробуту громадян, «інспіровані керівництвом Російської Федерації, мета якого – повна дестабілізація ситуації в Україні, зрив президентських виборів та повалення української влади».

«Влада буде вести діалог з тими на сході України, хто не має крові на своїх руках і готовий відстоювати свої цілі та переконання законними засобами», – зазначив Турчинов.

Напередодні сепаратисти на Донбасі заявили, що на так званому «референдумі» 89% громадян проголосували за державну самостійність самопроголошеної Донецької народної республіки. Результати голосування мають озвучити після 15:00 понеділка.

До списку новин