загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка акварелей Аркадія Зернецького «З любов`ю до рідного краю» у Музеї історії міста Києва

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Запрошуємо на виставку акварелей Аркадія Зернецького «З ЛЮБОВ’Ю ДО РІДНОГО КРАЮ» 12 – 21 травня 2014 р. у Музеї історії міста Києва.

Доля відвела Аркадію Зернецькому дуже короткий вік – його не стало на 36 році життя. Та за цей час, ніби знаючи, що має якнайшвидше встигнути зробити все, що намріяв, Аркадій Зернецький став художником-професіоналом, викладачем київського вузу, талановитим музикантом та співаком, професійним спортсменом.

Він народився 23 жовтня 1932 року в м. Києві у родині службовців. Після загальноосвітньої середньої школи А. Зернецький закінчив Київський інженерно-будівельний інститут. Будь-якої пори року та за будь-якої погоди він писав етюди на пленері. «Жодного дня без однієї-трьох робіт» - таким був його творчий девіз. Зусиллями сина Федора – відомого колекціонера, архітектора, києвознавця, мецената, директора Аукціонного дому «ЕПОХА» була упорядкована та ошатно оформлена колекція батькових робіт. Нинішня виставка включає біля 60 кращих робіт художника.

Юрій Хіміч, заслужений художник України: «Архітектора та художника Аркадія Федоровича Зернецького я знаю дуже давно, ще зі студентських років. Дуже ерудована людина, можна сказати фанат свого діла… Кожна його робота була просякнута ліризмом. Всі його роботи, чи архітектурні, чи просто краєвиди, дихають цим настроєм, навіюють спогади, навіть, мрії… і не залишають глядача байдужим. Це притаманно дійсно природженому художнику, а не фіксатору. Найбільш йому притаманні мотиви, які зображують нашу Лавру, наш стародавній і вічно молодий Київ».

Олег Стукалов, заслужений архітектор України: «Роботи цікаві, талановиті й виконані талановитою людиною. Вражає свіжість цих полотен. Здається, що вони створені не багато років тому, а саме нині. Відчувається надзвичайна енергетична наповненість цих робіт».

До списку новин