загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як проголосувати не за місцем реєстраціі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якщо Ви не будете перебувати за місцем реєстрації (прописки) у день голосування на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року, але хочете реалізувати своє виборче право, тоді скористайтеся порадами ОПОРИ.

Громадяни України мають право на тимчасову зміну місця голосування (на день голосування) на президентських виборах без зміни виборчої адреси, що закріплено в пункті 3 статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

Саме тому, перебуваючи на навчанні, роботі, у подорожі або за кордоном, Ви все одно зможете проголосувати на виборах, тимчасово змінивши місце голосування. Для цього необхідно:

1) Мати документ, що підтверджує необхідність зміни місця голосування.

Для підтвердження вмотивованості заяви можуть бути такі документи: довідка про відрядження, довідка з місця навчання, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій тощо.

2) Особисто подати звернення до відповідних органів (див. нижче) не пізніше ніж за п'ять днів до дня голосування (до 19 травня 2014 р. включно), яке містить: А) заяву з мотивуванням тимчасової зміни місця голосування та Б) документи (оригінали та їх копії), що підтверджують таку необхідність.

ПОРАДА: цю роздруковану заяву візьміть із собою і заповніть краще на місці, щоб не помилитися, а співробітники відділу ведення Держрєстру виборців Вам підкажуть номер дільниці та всі інші деталі.

ВАЖЛИВО! Громадяни, що мають виборчу адресу в Автономній Республіці Крим і м. Севастополь, НЕ ПОВИННІ підтверджувати необхідність тимчасової зміни місця їх голосування (додавати підтверджень не потрібно).

3) При поданні заяви на території України необхідно пред’явити паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України) .

При поданні заяви за кордоном необхідно пред’явити паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт чи службовий паспорт.

4) Ваше звернення буде розглянуто невідкладно, після схвального рішення відповідного органу (процедура займає якийсь час, можливо, кілька днів) необхідно забрати посвідчення, яке дасть вам право проголосувати не за місцем реєстрації (прописки).

Уточнити час, коли можна забрати посвідчення, варто під час подання заяви або за тел. відповідної установи, до якої ви зверталися.

P.S. Посвідчення про тимчасову зміну місця голосування діє одноразово. У разі бажання тимчасового зміни місце голосування під час 2-го туру президентських виборів (повторне голосування), таку саму процедуру (пункти 1-4) доведеться проходити знову і подати відповідне звернення до 9 червня влючно. Тимчасова зміна місця голосування на місцевих виборах не передбачена законодавством.

Приклад тимчасової зміни місця голосування у Києві:

ВИПАДОК №1. Ви перебуваєте в Україні, хочете проголосувати не за місцем реєстрації (прописки)

Куди подавати заяву: до органу ведення державного реєстру виборців за місцезнаходженням зазначеної у заяві (тобто бажаної) виборцем виборчої дільниці або за Вашою виборчою адресою.

ВИПАДОК №2. Ви перебуваєте в Україні, але хочете проголосувати за кордоном

Куди подавати заяву: до органу ведення Державного реєстру виборців за Вашою виборчою адресою в Україні або органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України в Києві.

ВИПАДОК №3. Ви перебуваєте за кордоном, але хочете проголосувати в Україні

Куди подавати заяву: до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у заяві місцем перебування (за кордоном) чи місцезнаходженням виборчої дільниці, яку виборець просить визначити місцем його голосування (в Україні), або органу ведення Державного реєстру виборців у закордонній дипломатичній установі України в країні перебування.

ВИПАДОК №4. Ви перебуваєте за кордоном, але хочете змінити місце голосування за кордоном

Куди подавати заяву: до органу ведення Державного реєстру виборців у закордонній дипломатичній установі Українив країні перебування.

//www.youtube.com/watch?v=TQk9zAEALDU&list=PLPnX89fQLdsmG88yIlsBT1u7vsJLHOzxZ

До списку новин