загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

До Дня Музеїв у Львові відкриють виставку живопису Михайла Дзядика

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Понад півсотні живописних полотен Михайла Дзядика та його учнів зможуть побачити  глядачі  у Львівській національній галереї мистецтв імені Б.Г.Возницького. Виставка розпочнеться 20 травня  о 15 годині у відділі Європейського мистецтва 19-21 ст(вул.Стефаника, 3). Про це Львівському порталу повідомили у  прес-службі музею.

На виставці будуть представлені пейзажі, портрети, натюрморти створені переважно за допомогою грубих експресивних мазків у техніці олійного живопису. Окрім того можна буде переглянути не тільки картини Михайла Дзядика, а й його учнів – молодих художниць Іванни Дзядик та Катерини Борисової.

Триватиме виставка до 20 червня.

Довідка.

Михайло Дзядик – знаний в Україні художник, в минулому викладач Української академії друкарства (до 1994 - Українського поліграфічного інституту ім. Івана Федорова у Львові), член Національної спілки художників України. Твори М. Дзядика зберігаються в Львівській національній галереї мистецтв імені Б.Г.Возницького, Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького, Музеї етнографії та художнього промислу у Львові, Всесоюзному виставковому фонді в  Москві, громадських установах та приватних колекціях.

До списку новин