загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Закарпатські пенсіонери за віком звільняються від сплати земельного податку

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як пише газета "Закарпатська правда", така пільга передбачена для громадян, які є власниками земельних ділянок, що належать їм на правах приватної власності, і вийшли на пенсію за віком.

 

Для отримання пільги громадянин має подати до територіального органу Міндоходів за місцезнаходженням земельної ділянки заяву та документи, що посвідчують його право на пільгу, тобто паспорт, пенсійне посвідчення, тощо. Від сплати земельного податку звільняються: - пенсіонери, - інваліди І і ІІ груп, - ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону "Про статус ветераній війни, гарантії їх соціального захисту", - фізособи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильськох катастрофи, - фізособи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років.

До списку новин