загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Рівнянам компенсують витрати на комунальні послуги (ОФІЦІЙНО)

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Рівнянам компенсуватимуть додаткові витрати на оплату житлово-комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги.

З метою посилення соціального захисту найбідніших верств населення у зв`язку з підвищенням цін і тарифів на комунальні послуги постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 р. № 83 «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги» (набирає чинності з 1 липня 2014 року) передбачено надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води (далі – комунальні послуги) в умовах підвищення цін і тарифів на зазначені послуги.

Право на отримання компенсації матимуть сім`ї, в яких середньомісячний сукупний дохід за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім`ї, що визначається як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім`ї відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення. До складу сім`ї належать особи, які зареєстровані у житловому приміщенні (будинку).

У разі коли будь-хто з працездатних членів сім`ї надає інформацію про відсутність доходів за будь-який місяць протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, до розрахунку приймається дохід такого члена сім`ї на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб

Прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць з 1 січня 2014 р. становить: для дітей віком до 6 років 1032 грн., для дітей віком від 6 до 18 років 1286 грн., для працездатних осіб 1218 грн., для осіб, які втратили працездатність 949 грн.

Приклад. У житловому приміщенні проживає сім`я: двоє працездатних осіб, дитина 2 років та дитина 10 років. Прожитковий мінімум для цієї сім`ї становить 1218 грн. х 2 особи + 1286 грн. + 1032 грн. = 4754 грн.

Таким чином, якщо сім`я буде мати середньомісячний дохід  за попередні шість місяців, що дорівнює або менший за 4754 грн., на місяць, така сім`я матиме право на компенсацію.

Компенсація розраховується як різниця між розміром плати за комунальні послуги у межах норм споживання (з урахуванням пільг і субсидій) після підвищення цін і тарифів на комунальні послуги та розміром відповідного платежу, який сім`я сплачувала до зміни цін і тарифів на комунальні послуги.

При цьому застосовується норма володіння чи користування загальною площею житла та норми споживання комунальних послуг, з урахуванням яких призначається субсидія.

Розмір компенсації розраховується окремо для кожного виду послуг в опалювальний, неопалювальний періоди, а також у неповні місяці опалювального періоду пропорційно кількості днів опалювального періоду у зазначених місяцях.

Компенсація надається з місяця звернення до завершення опалювального періоду 2014-2015 р.р. Якщо звернення за її наданням надійшло протягом трьох місяців з дня набрання чинності цією постановою (з 01.07.2014 р.), за бажанням заявника компенсація може бути призначена з 01.05.2014 р.

Для її призначення особа, яка зареєстрована у житловому приміщенні, звертається з паспортом до філії управління праці та соціального захисту населення в ЖКП за місцем реєстрації з відповідною заявою (в заяві необхідно зазначити дати народження, паспортні дані, реєстраційні номери облікових карток платників податків всіх зареєстрованих в приміщенні осіб та види отримуваних ними доходів).

До заяви додаються: довідка про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб; довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої в житловому приміщенні (крім довідок про розмір пенсії з управління Пенсійного фонду України у м. Рівне та соціальних допомог з управління праці та соціального захисту населення м. Рівне).

Надання компенсації припиняється:

- якщо заявник не оплачує комунальні послуги (крім випадків, пов`язаних із затримкою вилати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами) – з місяця, в якому надійшло таке подання;

- якщо заявник приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи та склад осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, що вплинули на встановлення права на компенсацію і визначення її розміру – з місяця, в якому виявлено порушення.

Документи для призначення компенсації будуть прийматися після 1 липня 2014 р.  працівниками управління щоденно за адресами:

- ЖКП «Західне» вул. Вербова 20 (тел. 43-31-16);

- ЖКП «Галицьке» вул. Відінська 40а (тел. 23-03-03);

- ЖКП «Покровське» вул. Гребінки 8а (тел. 22-57-25);

- ЖКП «Сонячне» вул. Вербова 20 (тел. 5-53-95);

- ЖКП «Перспективне» вул. Будівельників 1 (тел. 24-32-65) в понеділок – четвер з 8 до 17 години, в п`ятницю з 8 до 16 години.

До списку новин