загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Криза в Україні: Київ розпочав перемовини без повстанців

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Переговори у Києві за посередництвом міжнародних спостерігачів були проведені на виду у ЗМІ

Політичні та громадські лідери України  провели перший раунд переговорів задля припинення кризи в країні, але сторона сепаратистів не була представлена.

Кореспонденти сказали, що перемовини були емоційними, хоча і був консенсус, що Україна повинна залишатися об'єднаною державою.

Тимчасово виконуючий обов'язки президента заявив, що Київ готовий прислухатися до повстанців, але повідомив, що спочатку вони повинні скласти зброю.

Зустріч відбулася через день після того, як проросійські бойовики напали на урядові сили: загинуло сім людей.

Сім солдатів загинули, коли броньовик попав у засідку біля Краматорська, що у Донецькій області. За повідомленнями один з ополченців також помер.

Донецька та сусідня до неї Луганська область заявили про своє відокремлення від України після референдуму, який у Києві, США та ЄС було визнано незаконним, але Росія відповіла, що "поважає" голосування.

Боротьба за контроль над Україною, де обраний промосковський президент був скинутий у лютому, зіпсувала стосунки між Росією та західними державами.

Переговори у Києві є частиною ініціативи Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), і німецький ветеран-дипломат Вольфганг Ішингер був запрошений виступити у ролі модератора.

Серед присутніх були тимчасово виконуючий обов’язки президента Олександр Турчинов, Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк і кілька колишніх лідерів України.

"Справжня війна"

В ОБСЄ заявили, що президент Росії Володимир Путін підтримав їхню ініціативу.

Але міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров висловив сумнів з приводу того,чи президентські вибори повинні відбутися 25 травня, зважаючи на те, що Україна знаходиться на "межі громадянської війни".

В інтерв'ю для Блумберґ телевіжн пан Лавров заявив, що на сході та півдні України "війна, справжня війна".

Він також закликав до залучення бойовиків до кризових переговорів, кажучи, що вони будуть успішними, якщо всі регіони будуть однаково в них представлені.

Українські та західні високопосадовці наполягають на проведенні виборів і звинувачують Москву у заворушеннях.

Тимчасовий Президент України Олександр Турчинов повідомив, що Київ готовий до переговорів з проросійською стороною, але повстанці повинні скласти зброю.

"Ми не піддамося на шантаж, - сказав він. - Ми готові слухати людей на сході, але вони не повинні стріляти, грабувати та захоплювати будівлі".

Тимчасовий уряд відмовився спілкуватися з сепаратистами, очевидно, через відсутність єдиного лідера і спільних цілей.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин