загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні більше пенсіонерів, ніж людей, які працюють, – Москаль

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Згідно із даними Держкомстату Україні на 10 мільйонів людей, що працюють, припадає понад 13,5 млн пенсіонерів та 12 мільйонів осіб, що не працюють.

 

Про це повідомив народний депутат Геннадій Москаль, інформує його прес-служба.

«Так, кількість людей, що працює, тільки в Києві переважає кількість пенсіонерів, у всіх інших регіонах пенсіонерів більше. Крім того, в країні величезна кількість населення працездатного віку, яка офіційно ніде не працює. Частина навчається в різних навчальних закладах, частина підробляє неофіційно, ще частина – виїхала на заробітки за кордон (це особливо притаманно для західних областей)», – повідомив Г. Москаль.

Він зазначив, «однак навіть попри ці «поправки» порівняльні дані між людьми, що працюють і не працюють вражають».

«Так, кількість тих, що працює, більша за кількість тих, які офіційно не працюють, тільки в Києві й трьох областях – Дніпропетровській, Донецькій та Полтавській. І ця різниця має тенденцію до збільшення», – зазначив він.

До списку новин