загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Жителям Криму урізали пенсії, - Людмила Денисова

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністр соціальної політики України Людмила Денисова називає міфами всі твердження про те, що після обіцяного перерахунку за законодавством Російської Федерації пенсії жителів окупованого Криму істотно зростуть. Таку заяву український політик зробила сьогодні, 19 травня, в інтерв'ю «Укрінформу».

 «Це все не більше ніж черговий міф, який розрахований на легковірних. Наприклад, мені відомо, що у Пенсійному фонді Криму зараз приступили до масового перерахунку пенсій за російськими законами. На сьогоднішній день з 556 тисяч уже порахували перші 6 тисяч. Люди, які працюють там, просто в шоці, так як пенсії за законом Російської Федерації для місцевих жителів виходять нижчими, ніж були раніше», - прокоментувала ситуацію Людмила Денисова.

 ьКрім цього український міністр нагадала, що окупаційна влада Криму спочатку автоматично підняла всі виплати на 25 %.

 «Окупанти сподівалися, що потім при перерахунку все співпаде, а виявилося, що ні. Тепер ці люди зараз і думають, яким чином можна зберегти пенсії хоча б у розмірах попередніх українських виплат», - додала міністр.

До списку новин