загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ЄС перерахував Україні перші 100 мільйонів євро – віце-президент Єврокомісії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Європейський союз перерахував Україні перший транш макроекономічної допомоги в розмірі 100 мільйонів євро, повідомив віце-президент Європейської комісії Сійм Каллас.

«Я дуже радий підтвердити, що сьогодні відбулася виплата першої частини макроекономічної допомоги Україні», – сказав він сьогодні в Києві під час наради з питань децентралізації влади.

Каллас нагадав, що ЄС вирішив виділити Україні 1,6 мільярда макроекономічної допомоги.

Також він повідомив, що другий транш із цієї допомоги в розмірі 500 мільйонів євро Україна отримає, коли Верховна Рада ратифікує відповідний меморандум про взаєморозуміння, який забезпечить набуття чинності кредитної угоди.

Віце-президент Єврокомісії спрогнозував, що за умови ефективного та своєчасного впровадження реформ Україна отримає всю суму допомоги цього року.

До списку новин