загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Інфляція і курс долара не вплинули на підкуп голосів на виборах

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Комітет виборців України фіксує факти спроб підкупу під час кампанії по виборах мера Києва та депутатів Київради, а Одеса на виборах міського голови стала «столицею» використання «чорного піару»

Про на прес-конференції в УНІАН заявив голова правління КВУ Олександр Черненко.

“Україна сьогодні отримала шанс провести чесні демократичні вибори президента, незважаючи на певні проблемні округи. І на президентських виборах ми не зафіксували жодних фактів підкупу виборців. Але на тлі цього розгортається місцева кампанія, і правоохоронні органи мають з цим розібратися”, – сказав Черненко.

За його словами, у Києві КВУ все частіше фіксує факти спроб підкупу виборців, яким пропонують за голос по 200 грн або надають безкоштовні послуги, організовують розважальні і туристичні заходи. Зокрема, повідомив Черненко, подібні факти були виявлені у 58-му та 11-му виборчих округах.

“Незважаючи на інфляцію і зростання курсу долара, ціни за голос залишилися на рівні 2012 року, що має бути образливим для киян”, – пожартував Черненко.

Він наголосив, що у КВУ велике занепокоєння викликає ситуація з виборами міського голови Одеси. Голова КВУ зазначив, що, незважаючи на застереження, Центрвиборчком з якихось причин не дослухався до порад КВУ і не змінив склад міськвиборчкому Одеси, залишивши той самий склад, який був на виборах 2012 року і до якого є багато запитань.

За словами Черненка, неналежним чином поводяться і кандидати в мери Одеси, які почали «піаритися на тлі подій 2 травня та поливати брудом опонентів». «Тобто Одесу можна назвати столицею чорного піару, спрямованого насамперед проти кандидата Едуарда Гурвіца», – сказав Черненко. Він також підтвердив інформацію про наявність у кандитата в мери Одеси Геннадія Труханова російського паспорта і закликав ЦВК та правоохоронні органи звернути на це увагу, адже, за українським законодавством, громадянин України не може мати подвійне громадянство.

До списку новин