загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Яценюк запропонував ЄС перенести точку прийому газу на кордон України і Росії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про необхідність підписати договори, згідно з якими точка прийому російського газу переміститься на українсько-російський кордон.

"У контексті вжиття заходів щодо запобігання виникненню кризової ситуації у питанні енергетичної безпеки повідомляємо, що незважаючи на докладені Україною та Європейським Союзом зусилля, російська сторона не демонструє готовності до врегулювання питання постачання природного газу з Російської Федерації в Україну та до країн ЄС", – йдеться у зверненні Яценюка до керівництва Європейської комісії та лідерів країн Європейського союзу.

У заяві сказано, що українська сторона ніколи не відмовлялася від розрахунків за спожитий газ.

Крім того, Київ офіційно заявив свою позицію про необхідність спільної модернізації та експлуатації української газотранспортної системи, включаючи підземні газосховища, українською державою із залученням інвесторів з ЄС і США.

"Окремо зазначаємо, що Російська Федерація не є стороною згаданих міжнародних інструментів, які встановлюють прозорі правила забезпечення енергетичної безпеки європейського континенту. У цьому контексті пропонуємо перенести точку прийому російського природного газу на російсько-український кордон і підписати нові відповідні договори  які дозволять європейським газовим компаніям використовувати вільні потужності українських підземних сховищ газу в загальних інтересах енергетичної безпеки", – наголошує Яценюк у своїй заяві.

До списку новин