загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Верховна Рада ухвалила меморандум миру і злагоди

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За відповідне рішення проголосували 252 нардепи.

Народні депутати підтримали Меморандум миру та злагоди.

"Задля деескалації напруги в суспільстві Верховна Рада України закликає всі сторони конфлікту подати руки одне одному, відмовитися від радикальних дій, ненависті, разом повернутися до спільної роботи із захисту, розвитку та розбудови демократичної, суверенної і єдиної України, в якій вільно та дружньо житимуть люди всіх національностей, політичних переконань і віросповідань.

Верховна Рада України звертається до всіх громадян країни із закликом об‘єднатися заради збереження нашого спільного дому – України", – йдеться в меморандумі.

Верховна Рада України підтримує діяльність Усеукраїнського круглого столу національної єдності та проведення виборів президента України як запоруки миру та єдності в суспільстві. Також у документі сказано, що Верховна Рада в повному обсязі підтримує Женевські домовленості дипломатів США, Євросоюзу, Російської Федерації та України від 17 квітня 2014 року, що спрямовані на деескалацію напруги в суспільстві та на відновлення безпеки громадян.

Рада також закликає всі органи державної влади забезпечити вільне та безпечне волевиявлення народу на виборах президента України. Крім того, ВР звертається до всіх громадян України із закликом узяти участь у виборах президента України і припинити дії, спрямовані на перешкоджання волевиявлення інших громадян.

Верховна Рада України засуджує протиправне застосування зброї і насильство, що призвели до масових убивств людей та до інших злочинів проти людства.

Окрім того, Верховна Рада України зобов‘язалася забезпечити невідкладне проведення конституційної реформи, яка ґрунтуватиметься на таких положеннях:

1) закріплення парламентсько-президентської республіки та відновлення балансу влади між усіма її гілками;

2) проведення широкомасштабної судової реформи з метою гарантування прав громадян на чесний і справедливий суд та закріплення незалежності судової системи;

3) забезпечення повноважень регіонів необхідними фінансовими ресурсами за рахунок встановлення справедливого розподілу доходів бюджетів;

4) проведення реформи правоохоронних органів та прокуратури з метою забезпечення безпеки громадян і відновлення довіри до правоохоронної системи, зокрема шляхом ліквідації функцій загального нагляду прокуратури;

5) боротьба з корупцією на всіх рівнях державної влади.

Для досягнення миру і злагоди Верховна Рада України зобов‘язується:

1) поруч із конституційним статутом української мови як державної Україна забезпечить гарантування російської мови, а також гарантування інших регіональних мов і мов нацменшин;

2) ухвалити закон про місцеві референдуми;

3) прийняти закон щодо недопущення кримінального переслідування громадян із приводу подій, які мали місце під час масових акцій протесту в Україні, за умови звільнення ними незаконно захоплених будівель, інших громадських місць та добровільного складання зброї, за винятком осіб, які вчинили особливо тяжкі злочини проти життя та здоров‘я людей.

Також ВР закликає до недопущення міжконфесійної на міжнаціональної ворожнечі.

"Верховна Рада України закликає до роззброєння всіх незаконних формувань і громадян, до повернення всіх незаконно захоплених будівель їхнім законним власникам, до звільнення всіх зайнятих вулиць, площ та інших громадських місць в українських містах, селах та селищах", – ідеться в меморандумі.

До списку новин