загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Лук’яненко: Росію від початку військового наступу стримав дух української нації

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Росію від початку загального військового наступу на Україну по всьому східному кордону стримав дух української нації, який був продемонстрований під час протистоянь із бандитською владою Януковича у Києві.

Про це в ефірі 5 каналу заявив громадський діяч, дисидент Левко Лук’яненко.

«На Путіна і на всю російську політичну еліту діє дуже сильно психологічний стан української нації. От коли починалася війна Росії проти України, то вони скористалися інформацією, яку давав їм Янукович і російська агентура (правда, тої російської агентури і зараз вистачає), але все-таки вони зустрілися з абсолютною несподіванкою. Бо у нас крім «Беркуту», крім дезорганізованої міліції, служби безпеки, просякнутої московськими агентами, є ще такий чинник, про який вони не знали – це український народ і патріотизм української нації», – заявив Лук’яненко.

За його словами, російська армія сильна, а українська армія дезорганізована і слабка, тому її можна було б дуже швидко розбити вщент і остаточно.

«Але виявився чинник, який примусив їх подумати п’ять раз перед тим, як, власне, починати велику війну. Цей чинник – українська нація. І ця українська нація на вулиці Грушевського не боялася смерті і йшла, щоб побороти колишню бандитську владу і добитися нового порядку в Україні. Тому коли Росія почала воювати проти України, це бажання нації захищати свій рідний край, захищати кордон і незалежність ще більше зросло. Я бачив дані, що 6-8 мільйонів українців готові взяти зброю в руки і захищатися. Для Росії це величезний чинник і ясна річ, що він є основним, що стримує Росію від початку загального наступу по всьому східному кордону», – сказав Лук’яненко.

До списку новин