загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

28 травня у Львівській філармонії – творчий вечір Романа Іваничука

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

27 травня відомому українському письменникові Роману Іваничуку виповнюється 85 років. З цієї нагоди 28 травня у Львівській філармонії відбудеться його творчий вечір.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила донька Романа Іваничука, перекладачка Наталя Іваничук.

«27 травня моєму Татові виповнюється Вісімдесят П’ять років. Пишу літерами з величезної поваги до цього числа, – написала вона. – 28 травня о 19.00 годині у Львівській філармонії відбудеться творчий вечір Романа Іваничука. Приходьте! Ласкаво запрошуємо!».

Нагадаємо, Роман Іванович Іваничук народився 27 травня 1929 року, у с.Трач Косівського району Івано-Франківської області. Український письменник, поет, громадський діяч, один з організаторів Товариства української мови ім. Т.Шевченка, Народного руху України, член Спілки письменників України (з 1960), депутат Верховної Ради України І-го скликання (1990-94). Заслужений працівник культури України.

Лауреат Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка, Літературної премії ім. А. Головка, премії ім. І. Мазепи. Герой України.

У доробку письменника двадцять історичних романів, якими він намагається заповнити білі плями в нашій історії. Серед них – «Мальви», «Манускрипт з вулиці Руської», «Бо війна війною», «Хресна проща», «Торговиця» та багато інших. Його твори перекладені, зокрема, французькою, російською та іншими мовами.

До списку новин