загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові представили книгу про життя і місію Папи Франциска

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вчора, 21 травня, у рамках святкування Дня філософсько-богословського факультету в Українському католицькому університеті презентували книгу Папи Франциска «Я прошу вас молитися за мене. Початок Петрового служіння Папи Франциска» в українському перекладі.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

За словами керівника проекту Михайла Комарницького, у книзі зібрані промови Понтифіка, починаючи від 13 березня 2013 року, коли він був обраний 266-м Папою Римським, і до Вербної неділі цього року. Крім промов, у праці є також біографія Папи Франциска, пояснення значення його герба і девізу тощо.

«Мета цієї книги – просвітницька: донести важливі слова Папи Римського до читачів різних категорій в Україні, незалежно від віку, статі, соціального статусу. Які головні уроки з цієї книги ми повинні засвоїти? Насамперед, це заклики до солідарності у боротьбі з бідністю, корупцією, скромність і простота у повсякденному житті, толерантність та милосердя у відношенні до ближнього», – наголосив Михайло Комарницький.

У створенні українського видання книги «Я прошу вас молитися за мене. Початок Петрового служіння Папи Франциска» також брали участь декан ФБФ, науковий редактор українського видання о. Роман Завійський, редактор Анна-Марія Волосацька, Андрій Василів (обкладинка і верстка). Також до видання цієї праці долучився поет, літературознавець та науковець Андрій Содомора.

«Папа Франциск обрав слова: «Хто я такий, щоб судити когось?», тему Божого милосердя і Церкви-матері як центральну тему свого служіння. Важливу роль він приділив й місії мирян, що є носіями євангелізації, керуючись соціальною доктриною Церкви», – зазначив о. Роман Завійський.

«Покликання, обов’язок, відповідальність – без цих трьох речей все інше втрачає своє значення. Ми впроваджуємо цю книгу в сучасність, і це дуже важливо, бо думки Понтифіка здатні закарбувати нові благородні цінності у світі», – розповів Андрій Содомора.

Ректор УКУ, о. Богдан Прах розповів, наскільки важливою є роль Папи Франциска у сучасному християнському світі: «Такі люди, як Папа Римський Франциск, із великим досвідом молитви, можуть нас багато навчити. Ми повинні вдумливо вчитуватися у слова святійшого отця, щоб зрозуміти глибину кожної його думки».

До списку новин