загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Спостережна місія світових українців сприятиме прозорості президентських виборів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Центральна виборча комісія України зареєструвала 236 міжнародних спостерігачів від Cвітового Конґресу Українців (СКУ) з 22 країн світу.

Більшість спостерігачів від СКУ мають досвід моніторингу за виборчими процесами в Україні під час попередніх виборів, зокрема парламентських виборів 28 жовтня 2012 р. та повторних виборів народних депутатів України у пяти одномандатних виборчих округах 15 грудня 2013 р.

Міжнародна місія СКУ зі спостереження за президентськими виборами в Україні 25 травня 2014 р. (Місія СКУ) є третьою за величиною міжнародною спостережною місією на позачергових виборах Президента України 2014 р. після спостережної місії ОБСЄ, яка нараховує 1056 осіб та ЄвропейськоїÂ мережі організацій зі спостереження за виборами з 382 осіб.

У день виборів спостерігачі від Місії СКУ будуть вести моніторинг у 21 області України, у тому числі й там, де проходитимуть вибори міських голів.

Місія СКУ включає групу молоді від Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій (СКУМО), своєї складової організації.

Під час виборів Місія СКУ активно співпрацюватиме з місією складової організації СКУ – Українського Конґресового Комітету Америки із 222 спостерігачів, а також зі спостерігачами від громадянської мережі “Опора” та Комітету виборців України.

Місію СКУ очолює Богдан Футей, федеральний суддя США. Головним спостерігачем єПетро Штик, третiй заступник Президента СКУ, а керівником штабу місії – Мирoслав Гoчак, гoлoва СКУМО.

Одним із завдань СКУ є спостерігати за демократичними процесами, включно з виборами та референдумами, тому СКУ постійно бере участь у моніторингу виборчого процесу в Україні.

“Як і під час попередніх місій зі спостереження за українськими виборами, СКУ розгорнув місію з добровольців, щоб спостерігати за цими вирішальними виборами в Україні та інформувати про їхній хід. Я вірю, що це є виявом рівня Місії СКУ і відданості наших спостерігачів із 22 країн світу, щоб спостерігати за дотриманням демократичних принципів у прагненні України провести вільні і справедливі президентські вибори 25 травня 2014 р.”, – заявив голова Місії СКУ Богдан Футей.

До списку новин