загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Криза в Україні: засідка на КПП залишила 11 загиблих

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українські військовослужбовці стоять на варті біля пункту пропуску на дорозі в Донецьку на фото: 15 травня 2014 GettyАвтор: Деміан Макелрой, кореспондент з закордонних справ

У результаті засідки на українських військових у пункті пропуску на сході країни було вбито 11 солдатів і 30 важко поранено.

Уряд України підтвердив напад на КПП армії  у східному регіоні Донецька, який призвів до втрати 11 осіб.

Тіла загиблих були виставлені на українському військовому КПП, як стверджують очевидці, після  того, як проросійські повстанці напали на КПП у селі Благодатне у четвер.

На місці атаки стояли три обгорілі українські бронетранспортери і кілька інших згорілих військових автомобілів.

Свідки стверджують, що приблизно 30 українських військовослужбовців отримали поранення під час нападу повстанців на КПП.

Проросійські повстанці на сході, які захопили урядові будівлі і розпочали боротьбу з урядовими військами, починаючи з квітня вбили двадцять осіб, а у четвер продовжили атаки на українські війська навколо Слов'янська - східного містечка, яке стало епіцентром боротьби.

У селищі Семенівка, на околиці Слов'янська, мінометний обстріл, який відбувся з позицій урядових сил у четвер, сильно пошкодив кілька будинків.

У Зінаїди Пацкан, 80, від вибуху зірвало дах будинку, а також розбило вщент одну зі стін. "Чому вони стріляють по нас? - сказала вона, розплакавшись. - Ми мирні люди! "

Пацкан, яка не постраждала, стверджує, що сховалася під кухонним столом зі своїм котом Тимофієм, коли почався обстріл.

Близько ста жителів Семенівки пізніше дали волю своєму гніву щодо центрального уряду, вимагаючи, щоб українська армія припинила наступ та залишила область. Промовці на мітингу також закликали до бойкотування виборів.

Переклад з англійської.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин