загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні дослідили, що цінують пенсіонери у своєму віці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсіонери вважають позитивом свого віку наявність вільного часу та можливість проводити час з дітьми та онуками, повідомляє УНН з посиланням на результати дослідження Інституту демографії і соціальних досліджень НАН України.

Як повідомила провідний співробітник Інституту демографії і соціальних досліджень НАН Людмила Слюсар, "найбільшою перевагою пенсійного віку, на думку респондентів, є наявність вільного часу, так вважають половина літніх жінок і чоловіків".

Як зазначила Людмила Слюсар, літні люди досить часто відчувають себе самотніми, самотніми відчувають себе не тільки люди, які мешкають самі, але і ті, які мешкають у родині.

"Більшість літніх осіб позитивно оцінюють стосунки у своїх сім’ях. Вважають, що вони або "дружні, доброзичливі", або " скоріше дружні, доброзичливі, ніж конфліктні", - повідомила Людмила Слюсар.

До списку новин