загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Начальник Генштабу: Рубікон перейдено, злочинну діяльність буде припинено

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Військові будуть припиняти злочинну діяльність бойовиків і диверсантів на сході України навіть силовими методами попри те, що вони прикриваються мирними жителями.

Про це йдеться у зверненні начальника Генерального штабу – головнокомандувача Збройних сил України до військових і мирних громадян, оприлюдненому прес-службою уряду.

"Прикриваючись мирними жителями, незаконні озброєні формування та диверсійні групи здійснюють напади на особовий склад Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, тероризують населення, вбивають та катують патріотично налаштованих громадян, які виступають за єдність країни", - зазначив генерал-лейтенант Михайло Куцин.

"Внаслідок агресивних терористичних дій загинуло та поранено десятки військовослужбовців Збройних сил, інших силових структур України та цивільних громадян", - повідомив він.

Куцин називає антилюдським проявом бандитські дії на Донбасі 13 травня й убивство під Краматорськом воїнів-десантників, які захищали мирне населення.

"Рубікон перейдено. Злочинну діяльність буде припинено, у тому числі і силовими методами", - заявив головнокомандувач ЗСУ.

"Запевняю, що усі громадяни, які добровільно складуть зброю і вийдуть зі складу злочинних формувань та не мають на своїх руках чужої крові будуть амністовані і зможуть спокійно повернутися до мирного життя", - зазначив Куцин.

Куцин наголосив, що "військовослужбовці на Донбасі не воюють з мирними жителями", що вони не дозволили перенести в Україну російський досвід "зачисток мирного населення".

"Збройні Сили України будуть рішуче діяти проти усіх бандитських формувань, хто не складе зброю та не залишить нашу землю в спокої та мирі. За нами правда. За нами законне право захищати свою країну – іншої в нас немає", - звернувся він до військових.

До списку новин