загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Росія почала вторгнення малочисельними группами

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

24 травня о 4 годині ранку озброєні люди на сімох автомобілях перетнули державний кордон України, в районі пункту пропуску «Дубровка», Донецької області.

Як повідомляють прикордонники перетин був скоєний на 5 вантажних та 2 легкових автомобілях, в яких були озброєні люди.

Про це йдеться в заяві Міністра закордонних справ України, щодо чергової провокації зі сторони Росії.

«Є всі підстави стверджувати, що, як і попередні порушення кордону з боку Росії, ця провокація відбувалася за безпосереднього сприяння і потурання російських прикордонників», — наголошується в заяві.

У документі наголошується, що попри всі заяви Росії, та вимоги української сторони припинити провокації, Кремль продовжує втілювати в життя, план по дестабілізації ситуації в Україні.

«Його першочерговою задачею є зірвати президентські вибори в Україні 25 травня шляхом залякування, захоплення заручників, вбивств місцевого населення, унеможливлення нормальної роботи виборчих комісій», — підкреслюється в заяві. Як заявляє МЗС, «організоване російською владою проникнення на територію України озброєних терористичних формувань є нічим іншим як черговим актом агресії проти нашої держави, цинічним нехтуванням Росією норм та принципів міжнародного права».

Міністерство закордонних справ звернулось до світової спільноти, вжити всіх необхідних заходів, задля збереження процесу демократичного волевиявлення українського народу.

До списку новин