загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Суддів пенсійного віку очікує звільнення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Народний депутат і один з авторів закону «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» Леонід Ємець заявив, що звільнення однозначно чекає на суддів, які досягли пенсійного віку.

Про це Ємець сказав на нараді новообраних голів та заступників місцевих та апеляційних господарських судів України.

За його словами, з'явилося багато питань про звільнення і призначення суддів у зв'язку з ухваленням закону про відновлення довіри.

«Ми однозначно будемо звільняти тих, хто досяг пенсійного віку. Що стосується тих суддів, щодо яких „є певні питання“, то ми почекаємо рішень ВРЮ, який вже майже сформований», — розповів Ємець.

Нардеп очолює підкомітет з питань господарського, цивільного та адміністративного судочинства.

Як повідомляв «Ракурс», у Верховній Раді готують судову реформу. Більше про судову реформу та підготовку змін до Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» читайте в матеріалі «Ракурсу» «ВР відмовилася від панування над судовою системою і готує наступні новели».

До списку новин