загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Лавров заявив, що Росія готова стати "надійним партнером" для Порошенка

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Очільник російського Міністерства очікує, що нова українська влада діятиме в інтересах Сходу.

Глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив про те, що Петро Порошенко може знайти "надійного партнера" в особі РФ, якщо працюватиме в інтересах українського народу і, зокрема, жителів Південного Сходу країни. За словами Лаврова, Порошенко може розраховувати на співпрацю з Росією і її надійне партнерство, якщо працюватиме в інтересах всього українського народу.

"Розраховуємо, що він діятиме в інтересах усього українського народу. Якщо це буде так, то він знайде в нас серйозного і надійного партнера", - заявив глава російського відомства під час прес-конференції у Москві. Лавров також додав, що саме діалог зі Сходом України – найголовніший критерій, за яким оцінюватимуть "наміри київської влади і Порошенка персонально". Як повідомлялося раніше, у Кремлі заявляли, що вже готові до діалогу з Порошенком.

До списку новин