загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Польща: Якщо нова влада продовжить дерибан, Україна може забути про ЄС

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якщо нова українська влада не відмовиться від старих корупційних схем та не розпочне реальної боротьби з корупцією, то Україна не матиме шансів на вступ до Євросоюзу.

Про це 28 травня під час прес-конференції заявив глава МІЗС Польщі Радослав Сікорський, – інформує з Варшави кореспондент IA ZIK.

Сікорський стверджує, що Польща підтримує реформи в Україні готова ділитися своїм досвідом, пов’язаним з децентралізацією і боротьбою з корупцією.

«Ми також сподіваємося, що Україна запровадить стабілізаційний пакет МВФ. Він спочатку може видатися нестерпним, але має спричинити в підсумку висхідний розвиток», – додав він.

Глава МЗС Польщі зазначив: «Якби після Помаранчевої революції політики не розсварилися і не почали дерибанити Україну, а зайнялися б реформами, як ми у 1989-му році, то Україна могла б стати членом ЄС уже найближчим часом. Але, на жаль, ви змарнували свій шанс».

Він переконує, що зараз буде тяжче, бо треба буде довести, що зараз – щось нове, а не повторення старих помилок. «Насамперед ми будемо спостерігати, чи зберігатимуться старі корупційні механізми. Якщо нова влада підтримає їх – забудьте про членство в ЄС», – заявив Радослав Сікорський.

Водночас він визнав, що зараз у Європі нема клімату на її розширення. Якщо зараз спитати у головних європейських країн, чи може Україна в цей момент вступити до ЄС, то у відповідь пролунає тверде «ні». «Але це не повинно вас розчаровувати», – каже очільник зовнішньополітичного відомства Польщі.

Адже ЄС дає чіткий сигнал, що угода про Асоціацію не буде завершальним етапом. «Це у політичному сенсі більше, ніж ми раніше отримали, коли підписували угоду про Асоціацію», – додав він

Тому, на його думку, українцям варто насамперед осучаснювати власну державу.

До списку новин