загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Криму ліки здорожчали у кілька разів, а аптечні прилавки спорожніли

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Для кримських пенсіонерів ліки стали просто недосяжними.

В окупованому Криму ціни на ліки зросли вдвічі, а то й  утричі. Найболючіше стрибок цін на медпрепарати вдарив по хворих із хронічними недугами та пенсіонерах. Стареньким доводиться відмовлятися від лікування, бо так звані підвищені російські пенсії не можуть  наздогнати ціни, які зростають мало не щодня, йдеться у сюжеті спецвипуску ТСН.

Побачивши нові ціни, чимало людей йдуть з аптек ні з чим. Пенсіонери, які лише нещодавно раділи підвищеним російським пенсіям, нині в розпачі. Ціни на продукти та ліки стрибнули так високо, що стали для більшості просто недосяжними.  

Аптечні прилавки спорожніли, люди намагаються запастися ліками, поки ті не здорожчали ще більше. В аптеках дефіцит пояснюють не налагодженим постачанням ліків з Росії, а здорожчання – коливанням курсу долара.  Правда, мешканці півострова заперечують – кажуть, нові кримські ціни на ліки в рази вищі за російські.

Самопроголошена влада, яка запевняла, що кримчани не відчують жодного дискомфорту перехідного періоду, нині обіцяє знайти винних у стрибках цін. Як вже раніше повідомлялося, у Криму люди сидять без роботи, бо туристи бояться їхати на окупований півострів.

https://www.youtube.com/watch?v=vcrefWgdvuE

До списку новин