загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Фюле пропонує прийняти Україну, Молдову і Грузію до ЄС в довгостроковій перспективі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У світлі створення Євразійського економічного союзу за участю Росії, Білорусі та Казахстану комісар ЄС з питань розширення та політики добросусідства Штефан Фюле виступив з пропозицією прийняти Україну, Молдову і Грузію до Євросоюзу в довгостроковій перспективі.

На його думку, перспектива євроінтеграції – це «найкращий стимул для проведення реформ у східноєвропейських державах», пише Deutsche Welle.

В опублікованому в п’ятницю, 30 травня, інтерв’ю газеті Die Welt чеський політик зазначив, що розширення ЄС є «потужним інструментом» для перетворень в країнах Східної Європи. На його думку, перспектива євроінтеграції – це «найкращий стимул для проведення реформ у східноєвропейських державах».

Єврокомісар додав також, що з позицій членів ЄС угода про асоціацію з Україною не є остаточною метою двостороннього співробітництва. Фюле переконаний, що в тій же мірі це відноситься і до інших країн, що підписали аналогічний документ, – Грузії та Молдови.

Раніше єврокомісар Штефан Фюле заявляв про готовність ЄС підписати економічну частину угоди про асоціацію з Україною на саміті глав держав і урядів країн-членів ЄС 27 червня.

Нагадаємо, в Астані в четвер, 29 травня, за підсумками засідання Вищої Євразійської економічної ради (ВЄЕР) на рівні глав держав відбулося підписання Договору про створення Євразійського економічного союзу (ЄАЕС), анонсоване президентом РФ Володимиром Путіним як «центральна подія року».

До списку новин