загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Окуповане мистецтво» привезли в Тернопіль

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Тернопіль завітали художники із Криму, Миколаєва, Харкова та Москви. 27 травня в «Арт Галереї» митці представили свої картини на виставці «Окуповане мистецтво». Разом з художниками приїхали і музиканти із Запоріжжя.

«Під час Майдану ми проявляли різні ініціативи, це були картини, наліпки відеопокази на тему Революції Гідності. А тепер вирішили проїхатись країною з проектом «Окуповане мистецтво». Сьогодні це особливо важливо для нашого суспільства, бо у такий спосіб відбувається культурний обмін між усіма областями України», – розповідає київська художниця Жанна Кадирова.

Виставка показала тернополянам твори митців, які творили в умовах морального тиску, пов’язаного із суспільно-політичною ситуацією в Україні. Завдяки різним технікам, формам художнього мистецтва вони передали на полотні свої бачення і почуття.

Завітав на відкриття виставки очільник області Олег Сиротюк.

«Кожна робота по-своєму оригінальна і неповторна. Вражає багата палітра кольорів, нестандартний підхід у передачі свого бачення сучасних подій в Україні. Особливо вражають роботи кримських художників, які змушенні творити в умовах окупації. На жаль, Крим є тимчасово окупованою територією. Тому ми мусимо докласти зусиль, щоб повернути громадянам, які проживають в Криму, безпеку та можливість жити у своїй державі», – прокоментував Олег Сиротюк.

Очільник краю подякував художникам та всім, хто долучився до організації та проведення виставки картин «Окуповане мистецтво».

До списку новин