загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вінницькі пенсіонери створили фотовиставку до Дня захисту дітей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До Дня захисту дітей Територіальний центр соціального обслуговування м. Вінниці організував благодійну акцію та підготував фотовиставку. Соціальні працівники відділення надання соціальної допомоги зібрали кошти власними силами та відвідали будинок дитини, подарувавши діткам солодощі та іграшки.

Відвідувачі фотогуртка, який віднедавна функціонує у Терцентрі для людей пенсійного та передпенсійного віку, організували фотосесію вихованцям Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням ЦНС та порушенням психіки.

Кращі 15 фотографій, які гуртківці редагували та обробили на заняттях гуртка з художньої фотографії, можна побачити у Правобережному Прозору офісі з 29 травня по 4 червня та у Лівобережному Прозорому офісі з 5 по 9 червня.

До списку новин