загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Краматорську назріває гуманітарна катастрофа – прес-служба НКМЗ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Краматорську назріває гуманітарна катастрофа. Про це йдеться у відкритому листі народних депутатів, депутатів Донецької обласної ради, державних службовців міста Краматорська і Новокраматорського машинобудівного заводу до прем'єр-міністра України Арсенію Яценюку, - повідомили сьогодні в прес-службі НКМЗ.

Прес-служба підприємства повідомляє, що з 20 травня "з надуманих причин" Державне казначейство призупинило свою діяльність у місті з 200-тисячним населенням.

«Це означає, що тисячі пенсіонерів, працівників освіти та охорони здоров'я, соцзахисту та органів місцевого самоврядування залишилися без засобів до існування», - заявляють у НКМЗ.

За даними прес-служби, бюджетні зарплати і пенсії - єдине джерело доходів половини населення Краматорська.

До списку новин