загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як приготувати бринзу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У південних районах України в домашніх умовах готують роз­сільний сир-бринзу. Для бринзи краще брати овече або козяче молоко, яке має більше жиру. Можна бринзу приготувати також з коров’ячого молока.

Підготовлене для вироблення бринзи молоко нагрівають до температури 70 градусів. Після охолодження до ЗО—32 градусів у молоко ллють молочнокислу закваску і невелику кількість си­чужного ферменту, який звичайно одержують з шлунку телят.

Якщо підготовлене таким способом молоко поставити в тепле місце, то білки швидко зсідаються. Для відокремлення сироватки згусток викладають у зволожену полотняну тканину, зав’язують її кінці і для видалення сироватки накладають дошку з вантажем. Після видалення сироватки одержаний пласт бринзи ріжуть на куски вагою 0,5—1 кілограм і кладуть у бочки або банки з міцним роз­чином кухонної солі (на 1 літр води беруть 200 грамів солі).

Бринза повинна добре визріти і просолитися. Для цього бочки слід поставити у підвал і витримувати при температурі не вище 10— 12 градусів. Для вживання в їжу бринза придатна через 3 тижні після засолювання.

Доброякісна бринза повинна мати солоний, чистий, кисломо­лочний смак, ніжну, злегка ламку консистенцію. На розрізі по­мітна невелика кількість очок. Солі в бринзі повинно бути не менше 6—8 процентів. Зберігати бринзу треба тільки в солоному розчині, який надає їй гостро солоного смаку і запобігає утворенню щільної шкірки на поверхні.

Щоб зменшити вміст солі, нарізану шматочками бринзу перед уживанням в їжу обдають окропом.

Бринзу можна виробляти як з незбираного, так і збираного молока.

До списку новин