загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Порошенко складе присягу у парламенті 7 червня

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Верховна Рада ухвалила постанову про дату, час і місце проведення урочистого засідання парламенту, присвяченого складанню присяги українському народові новообраним президентом.

Згідно з рішенням, за яке проголосували 300 народних депутатів, 7 червня о 10:00 у сесійній залі Верховної Ради відбудеться урочисте засідання парламенту, присвячене складанню присяги народові новообраним президентом України.

У понеділок, 2 червня, ЦВК оголосила Петра Порошенка обраним президентом України на дострокових виборах 25 травня. Він став пʼятим президентом України в сучасній історії та першим, якому вдалося виграти вибори вже у першому турі

До списку новин