загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В окупованому Криму хочуть зменшити мінімальні зарплати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кримчани будуть недораховуватися по 400 гривень заробітної плати щомісяця.

Уже завтра в окупованому Криму кремлівські намісники можуть зменшити розмір мінімальної зарплати на близько 400 грн – із 1,6 тис. до 1,3-1,4 тис. грн. Нелегітимна влада після анексії півострова встановила розмір мінімальної зарплати із 1 квітня на рівні 5554 російських рублів (1624 грн).

Тепер же на перехідний період хочуть знизити мінімалки до 4628 рублів (1353 грн) для бюджетників і 4141 рубль (1210 грн) для позабюджетників. Про це повідомляють "Новини Криму" із посиланням на нелегітимного міністра соцполітики окупованого Криму Олену Романовську. "Пропонуємо в середу, 4 червня, від імені голови Ради міністрів винести на розгляд Держради Криму проект постанови про встановлення на перехідний період мінімального розміру оплати праці в 4628 рублів для бюджетної сфери і для позабюджетної сфери 4141 рубль", - заявила Романовська. Водночас кремлівський намісник півострова Сергій Аксьонов запропонував міністерству до вівторка, 3 червня, узгодити ці цифри з профспілками.

Нагадаємо, розмір мінімальної зарплати на материковій частині України становить 1218 грн. Із 1 липня мінімалка підвищиться до 1250 грн, а з 1 жовтня – до 1301 грн.

Із 1 червня в Криму заборонили обіг гривні і встановили офіційною валютою російський рубль. Ціни на продукти та техніку одразу зросли вдвічі-втричі. Водночас обіцяного підвищення пенсій так і не дочекалися від Кремля кримські пенсіонери.

До списку новин