загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мистецько-освітній проект об’єднав учасників від 4 до 73 років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кафедра музичного мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини підготувала і провела масштабний мистецько-освітній захід «Обдарована родинаобдарована дитина». У творчому проекті взяли участь талановиті діти, родини та мистецькі колективи Шевченкового краю, Одеської та Житомирської областей. Учасники різного віку, від 4 до 73 років, об’єдналися у велику родину шанувальників музичного, хореографічного та образотворчого мистецтва.

Автори ідеї та розробники сценарію мистецько-освітнього проекту – доцент кафедри музичного мистецтва Зоя Сирота і старший викладач цієї кафедри Світлана Радченко, – підібрали такі щемливі й щирі слова про рід, родину, рідну домівку, домашнє вогнище і його берегиню – жінку, рідну неньку, що зворушили до глибини душі кожного з присутніх. Неповторну, по-сімейному теплу атмосферу організаторам вдалося створити вже перед початком дійства – святково прикрашений рушниками зал, фото виступів сімей і дітей справляли враження просторої світлиці великої-превеликої родини.

Шквал оплесків і шквал емоцій у глядачів викликали неперевершені хореографічні постановки, майстерно виконані твори на музичних інструментах, душевні пісні та родинні фото- і відеопрезентації. Зворушливо було спостерігати, як на одній сцені творчість об’єднувала представників різних поколінь мистецьких родин і творчих колективів, які для кожного з учасників є другою сім’єю.

Мистецько-освітній захід «Обдарована родинаобдарована дитина» ще раз підтвердив, що сімяжиттєдайний осередок, що плекає найвищу цінність, цвіт націїобдарованих дітей.

За інформацією Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

До списку новин