загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

7 дивовижних причин зневоднення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Наше тіло на 60 % складається з води і втрата навіть 1,5 % цієї рідини призводить до зневоднення , яке викликає спад настрою , занепад сил і зниження всіх функцій організму. Цікаво , що людина часом сама сприяє втраті дорогоцінної рідини в тілі , навіть не помічаючи цього.

1 . Дієта з низьким вмістом вуглеводів

Вуглеводи зберігаються в організмі прямо поруч з рідиною. І коли людина відмовляється від вуглеводів , це викликає зневоднення . Не варто вважати подібну втрату ваги вашим успіхом.

2 . Стрес

При сильному стресі надниркові залози викидають в організм безліч гормонів. Через перевантаженість наднирники перевтомлюються , що веде до зниження вироблення алдостерона — гормону , який допомагає регулювати рівень рідини і електролітів в організмі.

3 . Старіння

З віком здатність організму зберігати воду слабшає , так само як слабшає і відчуття спраги , тому загроза зневоднення зростає. Необхідно отримувати не менше 4 літрів рідини на день.

4 . Дієтичні добавки

Навіть їх » натуральність » не заважає утворенню підвищеної навантаженні сечового міхура , збільшуючи відтік рідини з організму.

5 . Висота

Коли ви прибуваєте в якесь високогірне місце , то ваш організм починає пристосовуватися до нього за рахунок прискорення дихання і виведення з організму сечі. У результаті витрата рідини зростає .

6 . Вживання алкоголю

Забудьте про похмілля . Навіть при помірному вживанні спиртного може виникнути зневоднення , так як ви значно частіше відвідуєте туалет.

7 . Дефіцит фруктів і овочів

Якщо ви не вживаєте рекомендовані людині п’ять порцій фруктів і овочів щодня , і не випиваєте достатньої кількості води , яке це компенсує , то зневоднення гарантовано

До списку новин