загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Рада "розв'язала руки" силовикам для боротьби з терористами на Сході

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За відповідне рішення проголосували 239 народних обранців.

Народні депутати під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради проголосували за внесення змін до законопроекту про боротьбу з тероризмом і дали українським силовикам більше повноважень для протистояння бойовикам.

Законопроект, що регулюватиме повноваження українських силовиків під час боротьби з терористами, вдалося включити до порядку денного лише з третього разу. Врешті-решт народні обранці підтримали документ – свої голоси за нього віддали 239 нардепів.

Закон включає в повноваження бійців, задіяних в АТО, забезпечення припинення діяльності незаконних воєнізованих чи збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп і злочинних організацій. Також сили АТО можуть брати участь у затриманні осіб, а у випадках , коли їхні дії реально загрожують життю і здоров'ю заручників, учасників антитерористичної операції або інших осіб - їх знешкоджують.

До списку новин