загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Чернівцях відкрилася виставка майстра народної творчості Івана Снігура

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З нагоди 85-річчя з дня народження та 65-ліття творчої діяльності Заслуженого майстра народної творчості України Івана Снігура у Художньому музеї сьогодні, 5 червня, відкрилася виставка живопису, графіки та декоративно-ужиткового мистецтва.

Привітати іменинника та оглянути строкату експозицію зібралася уся культурна еліта міста. Від імені Чернівецької міської ради до присутніх звернувся міський голова Олексій Каспрук:

«Ім’я нашого етнографа, краєзнавця, невтомного збирача і популяризатора буковинських старожитностей відоме чи не на весь світ. Чернівецька громада високо оцінила його заслуги, присвоївши йому звання Почесного громадянина міста. Розвиток культури є одним із пріоритетних напрямків для Чернівців, тож ми виступимо з ініціативою створення музею міста, у якому творчість Івана Снігура займатиме вельми помітне місце».

Довідково:

Іван Снігур народився 5 червня 1929 року в с. Грозинці на Хотинщині. У 50-60 роках 20 ст. відвідував художню студію при Чернівецькому художньому комбінаті, навчався на підготовчих курсах Вищого художньо-промислового училища ім. В. Мухіної в Ленінграді.

Працюючи в Чернівецькому художньому фонді при Спілці художників України, відродив мистецтво лозоплетіння на Буковині, створивши 800 сувенірних виробів з лози. Брав участь у багатьох всесоюзних, республіканських та обласних художніх виставках, де неодноразово був нагороджений почесними відзнаками.

Серед робіт Івана Снігура можна побачити вироби з лози, живописні, акварельні твори і книги, а також різноманітні фотографії.

До списку новин