загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Меркель обіцяє Порошенку свою допомогу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Зустріч у канцелярії: Меркель обіцяє Порошенку свою підтримку.Ангела Меркель пообіцяла українському президентові Порошенку, що Німеччина стане "дуже корисною" для його країни. Вже у п'ятницю на зустрічі канцлера з Путіном мова буде іти про план вирішення кризи.  Порошенко вже обдумує більше ніж це.

Федеральний канцлер Ангела Меркель (ХДС) пообіцяла майбутньому українському президентові Петру Порошенку широку підтримку зі сторони Німеччини. На зустрічі у четвер ввечері у канцелярії Меркель сказала, що Україна все ще знаходиться у скрутному становищі. Тому Німеччина хоче бути "дуже корисною".

Ціль, озвучена Меркель, полягає у тому, щоб "незабаром всі люди в Україні могли жити у мирі і безпеці, а економічний розвиток набув позитивного напрямку". Водночас вона схвалила той факт, що вибори в кінці травня пройшли справедливо та відкрито. У березні, всупереч міжнародному праву, було анексовано Крим. На сході країни сепаратисти борються за подальше відокремлення.

Порошенко боротиметься з корупцією.

Порошенко, який складатиме присягу у неділю, недвозначно подякував  за підтримку, яку дотепер Німеччина надавала Україні. Він висловив сподівання, що після його вступу на посаду відкриються "нові можливості для програми примирення сходу України". При цьому Україна і "надалі сподівається на допомогу Німеччини". Своїм наступним кроком він назвав боротьбу проти корупції, реформу органів судочинства та децентралізацію влади у державі.

Мільярдер пройшов уже в першому турі виборів у президенти. Попередньо він уже проводив зустріч у канцелярії. У п'ятницю Меркель та Порошенко разом з багатьма іншими державними та урядовими діячами візьмуть участь у святкуванні сімдесятої річниці висадження союзників у Нормандії.

Путін хоче запропонувати план для примирення

У п'ятницю на зустрічі Меркель з російським президентом Путіном у французькому місті Довіль, згідно з російськими джерелами, навіть буде запропоновано план, як розрядити найважчу кризу безпеки в Європі з часів завершення холодної війни.

Якщо дипломатична ініціатива зазнає фіаско, то провідні західні індустріальні країни погрожують подальшим запровадженням жорсткіших економічних санкцій. Про це домовилися між собою керівники держав та урядів на зустрічі в середу у Брюсселі.

Згідно з домовленістю, було оголошено про  запровадження жорсткіших санкцій щодо Росії, якщо Москва не співпрацюватиме з Порошенком і надалі постачатиме зброю на схід України. Крім цього, вимагатимуть гарантій для газопостачання та цілковите відведення військ від українського кордону.

Переклад з німецької.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин