загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Мережані дні» Людмили Задорожної у галереї «АВС-арт»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні, 10 червня, о 18.00, в галереї «АВС-арт» (вул. Воздвиженська, 10-Б), відбудеться відкриття виставки Людмили Задорожної «Мережані дні».

Палітра краєвидів Людмили Задорожної насичена тишею з тисячі тонів і напівтонів. Квіти й дерева – як живі: вони вміють сумувати й радіти, співати й шепотіти, мріяти й прощатися, дивитися в небесну блакить і ловити свої відображення в дзеркалах калюж. Улюблені «персонажі» художниці – дощі, вечори, ночі, сніги, сонця, човни, будинки, півні – завжди різні й завжди настроєві. Вона має дивовижний дар відчувати настрій довкілля, тому мисткині так легко знов і знов іти на поклик дерев і квітів, вікон і скверів й розгадувати їхні таємниці.

До її графічного доробку належать оригінальні листівки, випущені у світ видавництвом «Мистецтво», прекрасні ілюстрації в журналах «Малятко» й «Соняшник», художнє оформлення кількох книжок для дітей у видавництві «Веселка» (Лесі Українки, Якова Щоголіва, Дмитра Чередниченка).

Спілкування з роботами Людмили Задорожної народжує відчуття загадки, настояної на чарах поезії. Її фантазійний світ невидимо проникає у світ реальний, робить його ніжнішим, щирішим, привабливішим. Він наче повертає до нас реальність іншим боком, де людська душа спрагло шукає первозданної краси й довершеної гармонії.

Пейзажі, натюрморти, портрети й оригінальні композиції «Мережаних днів» – ретроспекція живописного й графічного доробку Людмили Задорожної, котра вже понад 50 років працює в образотворчості. Тонке колірне мереживо, майже відчутне на дотик, тональний серпанок, привабний і невловимий, вишукана ритмомелодика формують особливу настроєвість мистецьких днів художниці, котра щиро ділиться своїми враженнями з глядачем.

Про автора

Народилася 1942 року в с. Скибинці Вінниць кої обл. Закiнчила 5-річне художнє училище при Києво-Печерській лаврі, Український поліграфічний інститут ім.І.Федорова, відділення графіки (1980). Викладачі – В.Забашта, М.Родін, Ф.Юр’єв, В.Ламах. Член НСХУ (1979).

Живописець, графік, книжковий ілюстратор. Учасниця численних всеукраїнських і зарубіжних виставок. Твори знаходяться в музеях та багатьох приватних колекціях України, Чехії, Німеччини, Португалії, Польщі, ОАЕ, Сирії, Канади, США, Японії, Франції.

Живе і працює в Києві.

До списку новин