загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українська мова буде єдиною державною – Порошенко

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українська мова буде єдиною державною в Україні. Про це заявив новообраний президент Петро Порошенко після складання президентської присяги.

«Жити вільно означає і вільно користуватись рідною мовою, керуватись 10 статтею Конституції, а вона визначає українську мову як єдину державну, що гарантує вільний розвиток російської та інших мов. Слово праця, мир, зарплата, пенсія, стипендія звучать дуже подібно, як українською, так і російською», - зазначив Порошенко.

При цьому Петро Порошенко пообіцяв мешканцям східних регіонів України право та підтримку на вільне використання російської мови. Він пообіцяв приділити велику увагу Донбасу та закликав його жителів до діалогу.

«Дорогі браття і сестри, співгромадяни, багато хто з вас вже встиг відчути на собі «прєлєсть» правління терористів, які мародерством та знущанням довели і без того кризову економіку регіону на межу повної катастрофи. Але ми ні за яких обставин не залишимо вас у біді», - наголосив Порошенко.

7 червня Петро Порошенко склав присягу президента України. На церемонії інавгурації нового президента були присутні делегації з десятків країн світу. Також були три колишніх президенти – Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко.  

Порошенко переміг у першому турі на дострокових виборах президента, які відбулися 25 травня, отримавши 54,7% голосів виборців.

До списку новин