загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Біженцям зі сходу і Криму будуть платити пенсії за спрощеною системою

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Заступник голови пенсійного фонду України Валентина Никитенко зазначила, що всі біженці пенсійного віку з усіх регіонів не залишаться без пенсій. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Никитенко сказала, що для отримання виплат мають звернутися до органів пенсійного фонду за місцем нового проживання. Пенсію за поточний місяць переселенці отримають одразу за спрощеною системою. Заборгованості за попередні місяці пенсійний фонд виплачуватиме згодом - після надходження електронної пенсійної справи, де буде зазначено, з якого місяця виплати припинені. 

"Спрощений порядок виплати пенсій стосується як громадян, які переселяються з Крима та Севастополя, так само з Луганська і Донецька. Лист пенсійний фонд направив у всі регіони, для того щоб ми так же само в швидкому режимі вирішували питання і виплачували пенсії цим громадянам", - сказала Валентина Никитенко.

Нагадаємо, за першу добу роботи дніпропетровський центр допомоги переселенцям з Криму та біженцям з Донбасу прийняв 100 родин.

https://www.youtube.com/watch?v=FNiazcfRMmw

До списку новин