загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Денісова: «Зниження соціальних гарантій не допустимо»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Уряд України вважає неприпустимим зниження соціальних гарантій для соціально вразливих верств населення. Незважаючи на складну ситуацію в країні будуть збережені розміри всіх пенсій, пільг та соціальних виплат. У цьому запевнила Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час своєї зустрічі з Генеральним директором Міжнародного бюро праці Гаєм Райдером, повідомляє прес-служба міністерства.

«Україна робить усе, щоб зберегти наявні та забезпечити створення нових робочих місць, віднайти ресурси для утримання соціальних стандартів, сприяти вразливим верствам населення в доступі до соціальних, медичних та освітніх послуг, запобігти зниженню рівня життя населення», – сказала Денісова.

Також вона повідомила, що уряд забезпечує надання допомоги громадянам України, які змушені переїжджати з тимчасово окупованих територій та регіонів проведення антитерористичної операції. Для цього в кожній області України працюють штаби з розміщення громадян та телефон урядової «гарячої лінії», за яким можна звернутися за допомогою.

Крім того, за словами міністрині, такі  громадяни забезпечуються всіма необхідними соціальними послугами: розселення, медичне обслуговування, організація навчання та виховання дітей, також їм надається можливість за спрощеною процедурою працевлаштуватися та отримати належні їм соціальні виплати за новим місцем перебування.

До списку новин