загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львівським пенсіонерам показали екзотичних тварин

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Підопічним Львівського міського територіального центру організували цікаве дозвілля. Минулої п’ятниці, 30 травня, львів’яни літнього віку побували на пізнавальній екскурсії у Львівському дитячому еколого-натуралістичному центрі.

Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Учасникам екскурсії показали 130 видів і порід екзотичних тварин: 30 видів плазунів і земноводних, понад 40 видів птахів і решта – ссавці. «Побачили вони і ботанічну колекцію рослин відкритого і закритого ґрунту, яка налічує понад 300 видів і сортів, а також ознайомилися з роботою юннатів, які займаються в багатьох гуртках різних напрямів і профілів», - розповіла культорганізатор Львівського міського терцентру Віра Костецька.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

«Працівники нашої установи щотижня організовують заходи дозвілля відвідувачам центрів дозвілля Львівського міського терцентру. Ці події різного характеру: розважальні, пізнавальні, навчальні й спортивні», - повідомив директор Львівського міського терцентру  Віталій Брославський.

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової  реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

До списку новин