загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Створено школу комп’ютерної грамотності

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У центральному відділі обслуговування Кузнецовської міської публічної бібліотеки створено «Школу комп’ютерної грамотності» для людей старшого віку. На тренінгах пенсіонери мають можливість познайомитися з основами роботи з комп’ютером, вивчають основні текстові редактори та Інтернет, створюють свої електроні скриньки, за допомогою програми Skype підтримують зв’язок із родичами, відновлюють старі знайомства.

«Уміння працювати з комп’ютером, на думку пенсіонерів, є «необхідним в епоху ХХІ століття». Так, 29 травня 2014 року проведено чергове заняття в «Школі комп’ютерної грамотності» на тему «Як користуватися соціальними мережами: Однокласники, Фейсбук. Особливості роботи з аккаунтами», - інформує сайт бібліотеки.

//youtu.be/4C0aB7sxH5w

До списку новин