загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Гідропарку провели вечір танців для пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вчора голова Деснянської райдержадміністрації Петро Кузик разом з одинокими літніми людьми району відвідав майданчик відпочинку ветеранів війни та праці “Життєлюб”, що у Гідропарку.

– Танцювальний майданчик у Гідропарку – улюблене місце відпочинку містян літнього віку. Саме на зразок такого зробимо і у Деснянському районі. Приїхали сюди для того, щоб перейняти досвід та переконатися в тому, що життя може бути цікавим та насиченим у будь-якому віці, – говорить Петро Кузик.

За ініціативи очільника району першу спробу організувати танцювальний вечір у парку “Молодіжний” вже було зроблено. Він пройшов під назвою “З любов’ю до життя”. Вечір зібрав чимало охочих не засиджуватися у квартирах у теплий травневий вечір, але танцювати літні люди не наважилися.

– Вірю, що ідея знайде втілення і згодом наш танцювальний майданчик теж стане популярним, адже добиратися до Гідропарку літнім людям не завжди по силах. Та коли до майданчика можна й пішки дістатися – інша справа, – додає Петро Кузик.

Зараз відповідні служби та особисто Петро Миколайович докладають зусиль і для вирішення організаційних моментів – освітлення майданчика у вечірній час, встановлення тіньового навісу та запису музики у стилі “ретро”.

– Вперше побувала на танцювальному майданчику у Гідропарку сьогодні. Якби з’явилося подібне місце для спілкування та відпочинку літніх людей і на Троєщині, було б чудово, – говорить пенсіонерка Надія Горчинська.

До списку новин